LI98-2000-12-0.15
Description
THERM PAD 2MX12MM W/ADH WHITE
DataSheet
LI98-2000-12-0.15 PDF
Usage:-
Type:Conductive Tape, Roll
Shape:Rectangular
Outline:2.00m x 12.00mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:0.9W/m-K