TG-A373S-320-320-2.0-1A
Description
THERM PAD 320MMX320MM W/ADH YLW
DataSheet
TG-A373S-320-320-2.0-1A PDF
Type Description
Series:L37-3S
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:Adhesive - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.9W/m-K