TG-A373L-320-320-2.0-0
Description
THERM PAD 320MMX320MM YELLOW
DataSheet
TG-A373L-320-320-2.0-0 PDF
Type Description
Series:L37-3L
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:-
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.5W/m-K