TG-APC93-320-320-2.0-0
Description
THERM PAD 320MMX320MM GRAY
DataSheet
TG-APC93-320-320-2.0-0 PDF
Type Description
Series:PC93
Package:Box
Part Status:Active
Usage:-
Type:Conductive Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Material:Non-Silicone
Adhesive:-
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:2.0W/m-K