TG-AL373-50M-320-0.5-0
Description
THERM PAD 50MX320MM YELLOW
DataSheet
TG-AL373-50M-320-0.5-0 PDF
Usage:-
Type:Conductive Pad, Roll
Shape:Rectangular
Outline:50.00m x 320.00mm
Thickness:0.0197" (0.500mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:-
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.7W/m-K