TG-AL375-320-320-3.0-0
Description
THERM PAD 320MMX320MM GRAY
DataSheet
TG-AL375-320-320-3.0-0 PDF
Type Description
Series:L37-5
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.118" (3.00mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:-
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.6W/m-K