TG-A1250-125-125-0.5
Description
THERMAL PAD 125X125MM GREEN
DataSheet
TG-A1250-125-125-0.5 PDF
Shape:Square
Outline:125.00mm x 125.00mm
Thickness:0.0020" (0.051mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:12.5W/m-K