TG-APC94-300-300-1.0-0
Description
THERM PAD 300MMX300MM RED
DataSheet
TG-APC94-300-300-1.0-0 PDF
Type Description
Series:PC94
Package:Box
Shape:Square
Outline:300.00mm x 300.00mm
Thickness:0.0394" (1.000mm)
Backing, Carrier:-
Color:Red
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.0W/m-K