T69-270-280-0.07-0
Manufacturer
t-Global Technology
VIGOR # :
Description
THERM PAD 280MMX270MM GRAY
Catalog
Thermal - Pads, Sheets
DataSheet
T69-270-280-0.07-0 PDF
Type Description
Series:T69
Package:Box
Part Status:Obsolete
Usage:-
Type:Graphite-Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:280.00mm x 270.00mm
Thickness:0.0028" (0.070mm)
Material:Graphite
Adhesive:-
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:20W/m-K