TG-A20KX-385-285-4.0
Description
THERMAL PAD 385X285MM DARK GREY
DataSheet
TG-A20KX-385-285-4.0 PDF
Type Description
Series:TG-A20KX
Shape:Rectangular
Outline:385.00mm x 285.00mm
Thickness:0.157" (4.00mm)
Material:Silicone
Adhesive:Tacky - One Side
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:2.0W/m-K