TG-A4040-320-320-5.0
Description
THERM PAD 320MMX320MM BLUE
DataSheet
TG-A4040-320-320-5.0 PDF
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.197" (5.00mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.0W/m-K