TG-A4040-150-150-3.0
Description
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
DataSheet
TG-A4040-150-150-3.0 PDF
Shape:Square
Outline:150.00mm x 150.00mm
Thickness:0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.0W/m-K