TG-A4500-5-5-1.0
Description
THERM PAD A4500 5X5X1MM
DataSheet
TG-A4500-5-5-1.0 PDF
Shape:Square
Outline:5.00mm x 5.00mm
Thickness:0.0394" (1.000mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.5W/m-K