TG-A6050-320-320-1.5
Description
TG6050 320X320X1.5MM
DataSheet
TG-A6050-320-320-1.5 PDF
Type Description
Series:TG
Package:Bulk
Part Status:Not For New Designs
Usage:Multi
Type:Conductive Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0591" (1.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.0W/m-K