GP1500-0.060-02-0816
Description
THERM PAD 406.4MMX203.2MM BLACK
DataSheet
GP1500-0.060-02-0816 PDF
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.0600" (1.524mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.5W/m-K