TGF50-07870787-079
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE
DataSheet
TGF50-07870787-079 PDF
Type Description
Series:TGF50
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Backing, Carrier:-
Color:White
Thermal Resistivity:0.70°C/W
Thermal Conductivity:5.0W/m-K