SP400-0.009-00-02
Description
THERM PAD 45.21MMX31.75MM GRAY
DataSheet
SP400-0.009-00-02 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-3
Type:Pad, Sheet
Shape:Rhombus
Outline:45.21mm x 31.75mm
Thickness:0.0090" (0.229mm)
Color:Gray
Thermal Resistivity:1.40°C/W
Thermal Conductivity:0.9W/m-K