SPK10-0.006-00-90
Description
THERM PAD 21.84MMX18.8MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-90 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-218, TO-220, TO-247
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:21.84mm x 18.80mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K