GPHC3.0-0.080-02-0816
DataSheet
GPHC3.0-0.080-02-0816 PDF
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.0800" (2.032mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:3.0W/m-K