TGF40-07870787-039
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PURPLE
DataSheet
TGF40-07870787-039 PDF
Type Description
Series:TGF40
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0390" (0.991mm)
Backing, Carrier:-
Color:Purple
Thermal Resistivity:0.75°C/W
Thermal Conductivity:4.0W/m-K