TGF35-07870787-020
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GREEN
DataSheet
TGF35-07870787-020 PDF
Type Description
Series:TGF35
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0200" (0.508mm)
Backing, Carrier:-
Color:Green
Thermal Resistivity:0.80°C/W
Thermal Conductivity:3.5W/m-K