GP2500S20-0.250-02-0816
DataSheet
GP2500S20-0.250-02-0816 PDF
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.250" (6.35mm)
Material:Polymer
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:2.4W/m-K