SPK10-0.006-00-43
Description
THERM PAD 19.05MMX12.7MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-43 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-220
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:19.05mm x 12.70mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K