SPK10-0.006-00-34
Description
THERM PAD 25.4MMX19.05MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-34 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-220 Dual
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:25.40mm x 19.05mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K