TGF15-07870787-079
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PINK
DataSheet
TGF15-07870787-079 PDF
Type Description
Series:TGF15
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Backing, Carrier:-
Color:Pink
Thermal Resistivity:1.50°C/W
Thermal Conductivity:1.5W/m-K