Q3-0.005-00-86
Description
THERM PAD 39.62MMX26.67MM BLACK
DataSheet
Q3-0.005-00-86 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-3
Type:Pad, Sheet
Shape:Rhombus
Outline:39.62mm x 26.67mm
Thickness:0.0050" (0.127mm)
Color:Black
Thermal Resistivity:0.35°C/W
Thermal Conductivity:2.0W/m-K