SPK10-0.006-00-105
Description
THERM PAD 36.83MMX21.29MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-105 PDF
Part Status:Active
Usage:SIP
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:36.83mm x 21.29mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K