SB30MSH-B
Manufacturer
OK Industries (Jonard Tools)
VIGOR # :
Description
ACCY BIT WIRE WRAPPING 30AWG
Catalog
Accessories
DataSheet
SB30MSH-B PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Sleeve
For Use With/Related Products:30 ~ 32 AWG Wire, Wire Wrap Tooling
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MM482
MM482
MM482 WOOD & METAL FLUSH CUT BLA
OP50
OP50
(OP) OP50, PAD, 30" X 30", HVY,
TM19
TM19
(TM) TM19, ROLL, 19"X80', 2/BALE
SB30MSH-B
SB30MSH-B
ACCY BIT WIRE WRAPPING 30AWG
1733-G
1733-G
ZERO CHARGE MAT & TABLE TOP CLEA
PRO-OB-572
PRO-OB-572
ANT GSM/NB-IOT SMD
RM-PL0120
RM-PL0120
FILAMENT ORANGE PLA 0.112" 1KG