DTAP10-24
Manufacturer
Paladin Tools (Greenlee Communications)
VIGOR # :
Description
DRILL/TAP 10-24
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
DTAP10-24 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Tool Type:Drill Tap
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
V8920E-A-B
V8920E-A-B
JR 4 CUPS WITH PROBES ALUM BODY
TP-125N
TP-125N
25 FT OVAL TELE MEASURING POLE
53727SEN
53727SEN
KNOCKOUT PUNCH SET - 3/4'' (19 M
832TC-450ML
832TC-450ML
THERMALLY CONDUCTIVE EPOXY
DTAP10-24
DTAP10-24
DRILL/TAP 10-24
DZ150-9EU
DZ150-9EU
AC/DC CONVERTER 24V 5V 150W