0CA10-1002/04
Manufacturer
Kurtz Ersa, Inc.
VIGOR # :
Description
PREFILTER G4 PU 4 PCS.
Catalog
Accessories
DataSheet
0CA10-1002/04 PDF
Type Description
Series:OCA10
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Prefilter
For Use With/Related Products:EASY ARM 1, EASY ARM 2
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
202268EB
202268EB
PRE-FILTER - LABYRINTH F6 2PK
72-02
CAP, PROTECTIVE (FITS UT-200, UT
EB41D2120
EB41D2120
UNDER STENCIL WIPE 21"X20"
VZH101M1ETR-0607S
VZH101M1ETR-0607S
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD