1E035VDA068
Description
SOLDERING IRON ERSA 115V 35W
DataSheet
1E035VDA068 PDF
Type:Iron
Tip Temperature:Up to 842°F (450°C)
Tip Type:0852VD, ERSADUR
Workstand:Not Included
Tip Diameter:-
Power (Watts):35W
Features:Ergonomic
Includes:-
Voltage - Input:115V