JG15-0.5XPRO
Description
15G 0.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
DataSheet
JG15-0.5XPRO PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:15
Outer Diameter:0.071" (1.80mm)
Inner Diameter:0.051" (1.30mm)