JG21-0.5HPTLX
Description
21G 0.5" HP SERIES PTFE LINED TI
DataSheet
JG21-0.5HPTLX PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:21
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.026" (0.66mm)