JG19-0.5HPX-ESD
Description
19G 0.5" HP SERIES TIP ID .027"
DataSheet
JG19-0.5HPX-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:19
Outer Diameter:0.041" (1.04mm)
Inner Diameter:0.028" (0.71mm)