JG16-1.25HPTTX-ESD
Description
16G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
DataSheet
JG16-1.25HPTTX-ESD PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Tapered
Gauge:16
Outer Diameter:1.200" (30.48mm)
Inner Diameter:0.047" (1.19mm)