30P9.0-JMCS-G-TF(N)
Description
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
DataSheet
30P9.0-JMCS-G-TF(N) PDF
Type Description
Series:JMC
Number of Positions:30
Pitch:0.020" (0.50mm)
Number of Rows:2
Mounting Type:Surface Mount
Features:-
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:-
Mated Stacking Heights:9mm