2114-2X33G00S/050/050/JU
Manufacturer
Oupiin
VIGOR # :
Description
PIN HEADER, DOUBLE ROW, 66 PIN,
Catalog
Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board)
DataSheet
2114-2X33G00S/050/050/JU PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Pitch:-
Number of Rows:-
Mounting Type:-
Features:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
Mated Stacking Heights:-
Height Above Board:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SEAF-40-06.0-S-08-2-A-K-TR
SEAF-40-06.0-S-08-2-A-K-TR
CONN HD ARRAY RCPT 320P SMD GOLD
FSI-130-06-S-D-AD
FSI-130-06-S-D-AD
CONN STACKING 60POS SMD GOLD
CONN RCPT 38P SMD PALLAD-NICKEL
K330J15C0GK53L2
K330J15C0GK53L2
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 RADIAL
2114-2X33G00S/050/050/JU
2114-2X33G00S/050/050/JU
MMPSM MAGNET BLUE
MMPSM MAGNET BLUE
BLUE RH RECTANGULAR ENCAPSULATED
PBC500002
PBC500002
XTAL OSC XO 125.0000MHZ PECL