TBRFH1-35-NM-NF-3-0
Manufacturer
Saelig Company Inc.
VIGOR # :
Description
RF HOUSING 35MM N/FEMALE TO N/FE
Catalog
Coaxial Connectors (RF) - Accessories
DataSheet
TBRFH1-35-NM-NF-3-0 PDF
Type Description
Series:TBRFH1
Package:Box
Part Status:Active
Connector Style:N Type
Accessory Type:Housing
For Use With/Related Products:N Type Connectors
Body Material:Aluminum
Body Finish:-
Features:-
Color:Blue
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GT13SCH-4/1PP-HU
GT13SCH-4/1PP-HU
CONN HOUSING FOR M TERMINALS
CONN SHROUD FOR SMP CONNECTORS
GT16C-1P/S-R(23)
GT16C-1P/S-R(23)
CONN RETAINER FOR GT16 HOUSING
IRFU5505PBF
IRFU5505PBF
MOSFET P-CH 55V 18A IPAK
TBRFH1-35-NM-NF-3-0
TBRFH1-35-NM-NF-3-0
FX-RE-15-30K-80-550-5
FX-RE-15-30K-80-550-5
FLEX REACH ARCHITECTURAL 24V FLE
SFSA008GM3AA1TO-C-DB-126-STD
SFSA008GM3AA1TO-C-DB-126-STD
SSD 8GB M.2 SLC SATA III 3.3V