TBRFH1-50-NF-NF-3-0
Description
RF HOUSING 50MM N/F TO N/F
DataSheet
TBRFH1-50-NF-NF-3-0 PDF
Part Status:Active
Connector Style:N Type
Accessory Type:Housing
For Use With/Related Products:N Type Connectors
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
132364
CONN CAP (COVER) FOR SMA JACKS
CONN FERRULE SILVER PLATED
56Z112-000N
56Z112-000N
CONN CAP (COVER) FOR TNC JACKS
TNPW04023K57FEED
TNPW04023K57FEED
RES 3.57K OHM 1% 1/10W 0402
TBRFH1-50-NF-NF-3-0
TBRFH1-50-NF-NF-3-0
RF HOUSING 50MM N/F TO N/F
M21A-1101
M21A-1101
MONITOR TRU 21.5" TOUCH DESKTOP