TBRFH1-50-SMAF-SMAF-3-0
Description
RF HOUSING 50MM SMA/F TO SMA/F
DataSheet
TBRFH1-50-SMAF-SMAF-3-0 PDF
Part Status:Active
Connector Style:SMA
Accessory Type:Housing
For Use With/Related Products:SMA Connectors
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN HERMETIC SEAL SUB-ASSY
GT5W-1PP-HU
GT5W-1PP-HU
CONN HOUSING FOR M TERMINALS
OR-SMA-R
OR-SMA-R
CONN O-RING FOR SMA CONNECTORS
EVE3-70A-BLM-TPR-F32
EVE3-70A-BLM-TPR-F32
7.0" 800X480 PIXEL RESISTIVE TOU
MKPCOTANK
MKPCOTANK
MK7P-MK9P 16OZ AIR TANK
TBRFH1-50-SMAF-SMAF-3-0
TBRFH1-50-SMAF-SMAF-3-0
RF HOUSING 50MM SMA/F TO SMA/F
A8963
A8963
RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE