TBRFH1-35-SMAM-SMAF-3-0
Description
RF HOUSING 35MM SMA/M TO SMA/F
DataSheet
TBRFH1-35-SMAM-SMAF-3-0 PDF
Part Status:Active
Connector Style:SMA
Accessory Type:Housing
For Use With/Related Products:SMA Connectors
Quantity Unit Price Ext. Price
VSR100
VSR100
CONN STRN RELIEF FOR RG-59 62
PX0485/BK
PX0485/BK
CONN CAP SEALING FOR SMB PLUG
VSR302
VSR302
CONN STRAIN RELIEF FOR COAX CONN
1825Y0250334JXT
1825Y0250334JXT
CAP CER 0.33UF 25V X7R 1825
TBRFH1-35-SMAM-SMAF-3-0
TBRFH1-35-SMAM-SMAF-3-0
RF HOUSING 35MM SMA/M TO SMA/F
FT441AA
FT441AA
IC REG BUCK ADJ 900MA SOT23-5