TBRFH1-50-BNCF-BNCF-3-0
Description
RF HOUSING 50MM BNC/F TO BNC/F
DataSheet
TBRFH1-50-BNCF-BNCF-3-0 PDF
Part Status:Active
Connector Style:BNC
Accessory Type:Housing
For Use With/Related Products:BNC Connectors
Quantity Unit Price Ext. Price
GT5-1S-HU(35)
GT5-1S-HU(35)
CONN HOUSING FOR F TERMINALS
CONN CAP COVER FOR N TYPE JACKS
CONN STRN RELIEF FOR BNC TNC UHF
HV733ATTE9094F
HV733ATTE9094F
RES 9.09M OHM 1% 1W 2512
RN731JTTD1523F100
RN731JTTD1523F100
RES 152K OHM 1% 1/16W 0603
TBRFH1-50-BNCF-BNCF-3-0
TBRFH1-50-BNCF-BNCF-3-0
RF HOUSING 50MM BNC/F TO BNC/F
N0050-08
N0050-08
OUTPUT NOZZLE, FLEXIBLE, 8"