A97001-021
Description
MICRO-D 21POS BACKSHELL KIT
DataSheet
A97001-021 PDF
Accessory Type:One Piece Backshell
Number of Positions:21
Cable Type:Flat
Cable Exit:180°
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN BACKSHELL 9POS 180DEG BLACK
CONN BACKSHLL 50P 180DEG 6PC KIT
L17DTZK09KFMT
L17DTZK09KFMT
CONN BACKSHELL 9POS 180DEG SILV
TGL34-43CA
TGL34-43CA
TVS DO-213AA 36.8V 150W BI
A97001-021
A97001-021
MICRO-D 21POS BACKSHELL KIT
BR2502
BR2502
STD 25A, CASE TYPE: BR50