A97002-015
Description
MICRO-D R/A BACKSHELL 15POS
DataSheet
A97002-015 PDF
Accessory Type:One Piece Backshell
Number of Positions:15
Cable Type:Flat
Cable Exit:90°
Quantity Unit Price Ext. Price
165X13439XE
165X13439XE
CONN BACKSHELL 25POS 90DEG BLACK
A-HOOD-09/15
A-HOOD-09/15
CONN BACKSHELL 9POS 180DEG BLACK
CONN BACKSHELL 37POS 45DEG SHLD
A97002-015
A97002-015
MICRO-D R/A BACKSHELL 15POS
GD25LD10CTIGR
GD25LD10CTIGR
IC FLASH 1MBIT SPI/DUAL I/O 8SOP
SOLENOID VALVE 3/2 NC SUBBASE MT
152 14
HIGH SPEED PIPE WRENCH 14"