
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 2 |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw |
| Features: | - |
| Color: | Gray |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 5000 |
Current price of 34.102 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
10.16 MM TERMINAL BLOCK, VERTICA
TERM BLOCK 5POS 45DEG 3.5MM PCB
7.62 MM TERMINAL BLOCK, 45 ENTR
TERM BLK 2P SIDE ENT 5.08MM PCB
MIC 4P FP 1M 90D 18/4
0935 660 301/10M
MICROCONTROLLER, 8 BIT, UVPROM,