
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 1.85mm |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Adapter Type: | Jack to Jack |
| Conversion Type: | Same Series |
| Adapter Series: | 1.85mm to 1.85mm |
| Center Gender: | Female to Female |
| Convert From (Adapter End): | 1.85mm Jack, Female Socket |
| Convert To (Adapter End): | 1.85mm Jack, Female Socket |
| Impedance: | 50Ohm |
| Style: | Straight |
| Mounting Type: | Panel Mount |
| Mounting Feature: | Bulkhead |
| Fastening Type: | Threaded, Threaded |
| Frequency - Max: | 65 GHz |
| Ingress Protection: | - |
| Center Contact Plating: | Gold |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF1133-6038 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN ADAPT COAX PLUG TO SMA JACK
CONN ADAPT SMA PLUG-RP TNC PLUG
SYNAPSE FEMALE TO 1.85MM MALE AD
1.85MM FEMALE TO FEMALE BULKHEAD
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 10MLP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36VFQFPN
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100TFBGA