
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 2.4mm |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Style: | 2.4mm (APC-2.4, OS-50) |
| Connector Type: | Plug, Male Pin |
| Frequency - Max: | 50 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Mounting Type: | Free Hanging, Cap |
| Body Finish: | - |
| Contact Material: | Brass |
| Contact Finish: | Gold |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 |
Current price of SF8016-6404 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM
CONN TERMINATOR JACK SMA 50OHM
CONN TERMINATOR ADAPT BNC 50 OHM
CONN TERMINATR PLUG 2.4MM 50 OHM
IC MCU 8BIT 768B FLASH 20SSOP
DIODE GEN PURP 100V 25A DO4
FIXED IND 85NH 45A 0.36 MOHM SMD