FFC2A32-24-T
Description
24W, 0.5MM, FFC CON, VERT, H4.25
DataSheet
FFC2A32-24-T PDF
Number of Positions:24
Pitch:0.020" (0.50mm)
Termination:Solder
FFC, FCB Thickness:0.30mm
Height Above Board:0.167" (4.25mm)
Voltage Rating:30V
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C