S31F1C-P12MCC0-4500
Description
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S31F1C-P12MCC0-4500 PDF
Connector Type:Plug, Male Pins
Number of Positions:12
Voltage Rating:-
Cable Opening:0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Operating Temperature:-40°C ~ 120°C