S21F1C-P05MJG0-450S
Description
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S21F1C-P05MJG0-450S PDF
Connector Type:Plug, Male Pins
Number of Positions:5
Voltage Rating:-
Cable Opening:0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Operating Temperature:-40°C ~ 120°C